W wiedeńskiej Xięgarni mogą Państwo nabyć książki w języku polskim oraz obcojęzyczne wydawnictwa niemieckie, austriackie i szwajcarskie.

W naszej ofercie znajdują się zarówno książki nowe jak i pozycje używane oraz  kolekcjonerskie. Posiadamy bogaty zbiór literatury pięknej, faktu, fantastyki, książek dla dzieci i młodzieży, podręczników szkolnych oraz pomocy do nauki języków obcych.

Oferujemy książki naukowe, popularno-naukowe i profesjonalne: z zakresu filozofii, teologii, historii, sztuki, psychologii, socjologii, pedagogiki, prawa, ekonomii, nauk ścisłych.

Naszą specjalnością są również archiwalne pozycje wydane przez wydawnictwa emigracyjne oraz najlepsze pozycje poświęcone historii sztuki m. in. Artibus et Historiae domu wydawniczego IRSA.

Na Państwa zamówienie sprowadziny każdą dostępną na rynku książkę w języku polskim lub niemieckim oraz poszukamy pozycji antykwarycznych. Jeśli ksiażka, ktorej Państwo szukacie ma wyczerpany nakład – postaramy się pomóc.

po polsku i po niemiecku

Książki polskich autorów w znakomitych tłumaczeniach na język niemiecki  to propozycja nie tylko dla osób uczących się języka obcego ale również wspaniały prezent dla obcokrajowców.


Niemieckie


Polskie